درب باز کن های اتوماتیک پارکینگی BFT مدل LUX


سيستم (LUX ) :
از سری جک های هیدرولیک می باشد که با قدرت و تنوع بالای خود به مصرف کننده آزادی عمل در طراحی و ساخت درب را می دهد. این سری محصول در کاربردهای تجاری و مسکونی با تردد بالا پیشنهاد می گردد.

خصوصیات :
عدم محدودیت در کارکرد جک ها
ایجاد شرایط تک لنگه باز شوندگی
دارای قفل هیدرولیک داخل سیستم
قابلیت اتصال به تجهیزات نظارتی و امنیتی
شیر های تغییر فشار در جهت های مختلف

این سیستم که شرایط خاصی را برای نصب بر از شرایط محیطی می طلبد امکانات گسترده ای را در اختیار مصرف کننده قرارمیدهد از جمله امکان باز نمودن درب تا 130 درجه و تغییر این زاویه برای هر لنگه در سری های 230 ولت مکانیکی و در سری های 24 ولت توسط میکروسوئیچ انجام می پذیرد .
ویژگی هایی همچون برخورداری از کمپرسور های 24 ولت ، ضریب های حرارتی بالا و قابلیت نصب گرم کن های الکتریکی و ... این سری محصول را در بازه گسترده ای از انتخاب قرار داده است .

هدف از تولید این محصول ارائه تیپی از سیستم اتوماسیون هیدرولیک میباشد که بخش عظیمی از بازار طرح های مسکونی ، تجاری و صنعتی را در بر بگیرد . این محصول که بر اساس قوانین فیزیک سیال طراحی گردیده است قابلیت های سری محصولات الکترومکانیک با راندمانی بالاتر عرضه میکند . سرعت عملكرد درب براي زاويه 120 درجه 17 الی 48 ثانيه ميباشد . این سری محصول که در دو تیپ با ولتاژ24 و 230 عرضه معرفی می گردد با وات مصرفي 300 و 250  به کمک شیر های فشار ، قدرتی معادل با 30 الی 50  بار را بمحل اتصال بازوی جک بر روی درب اعمال می کند  .
ضریب استاندارد حرارتی این سیستم  60+ تا 10- درجه سانتیگراد میباشد .  دارای ضریب حفاظتی ( IP57 ) که در نوع خود کم نظیر میباشد و امکان نصب سیستم را در هر شرایط محیطی تظمین می کند.

alt


مطالب مرتبط :

»» آموزش حضوری نصب درب اتوماتیک
»» درب بازکن اتوماتیک پارکینگی زومر Sommer
»» درب باز کن های اتوماتیک پارکینگی BETA
»» درب بازکن ایتالیایی اتوماتیک الکترومکانیک Beninca
»» درب بازکن اتوماتیک هيدروليک فادينی Fadini
»» درب بازکن اتوماتیک پارکینگی ايتاليایی پروتکو Proteco
»» درب های بازویی الکترومکانیک شرکت  ایتالیایی نایس Nice
»» درب بازکن اتوماتیک پارکینگی فک FAAC
»» درب بازکن اتوماتیک پارکینگی وی تو 2 V

 
کلاس وِیژه آموزش یک روزه